Strona główna DAC-TER akcesoria meblowe i okucia meblowe

Stelaże do blatów

Zobacz Nas na facebookuStelaże do blatów / Stelaże do blatów   [poprzednia] / [następna]

 

Stelaż biurkowy A60x72-80

Cechy produktu:
* materiał: stal
* kolor: srebrny
* możliwość ukrycia okablownia wewnątrz stelaża
* możliwość wypoziomownia biurka za pomocą stopek regulacyjnych
* łatwość montażu


       

 

Stelaż biurkowy Galileo L630 / L790

Cechy produktu:
* materiał: stal
* kolor: chrom, surowy (przygotowany pod galwnizowanie lub lakierowanie)
* wysokość 750mm
* długość: 630mm lub 790mm
* rura o wymiarach 60x20mm
* możliwość wypoziomownia biurka za pomocą stopek regulacyjnych
* łatwość montażu


       

 

Stelaż biurkowy DC-SP

Stelaż DC-SP - stelaż do biurka prostego łączony dwoma belkami (wciskanymi), wykonany jest z profili 80x20x1,5 mm. Posiada stopki do poziomowania. Nogi stelaża łączone dwoma belkami BW o przekroju 50 x 30 mm wciskanymi w uchwyty zamocowane w górnym poprzecznym profilu. Maksymalna długość 2000 mm, szerokość 780 mm – inne wymiary na indywidualne zamówienie. Zalecany „nawis” blatu poza obrys nóg – 1 cm/stronę. Stelaż malowany proszkowo na kolor RAL.

           

 

Stelaż biurkowy DC-SNC / DC-SNC chrom

Stelaż DC-SNC – stelaż do biurka prostego łączony dwoma belkami BW (wciskanymi), wykonany jest z kwadratowych profili stalowych o przekroju 50x50 mm. Połączenia nóg z profilami poziomymi są niewidoczne. Nogi wsparte na stopkach umożliwiających poziomowanie. Nogi łączone dwoma belkami BW. DC-SNC przeznaczony jest do biurek prostych i stołów konferencyjnych. Belki BW sprzedawane są oddzielnie. Stelaż DC-SNC BW/chrom posiada dwie chromowane nogi. Belki BW są malowane proszkowo w kolorze RAL w/g wzornika. Blenda biurka mocowana do blatu - mocowanie „KO”.

           

 

Stelaż biurkowy DC-KS / DC-KS-R

Stelaż biurkowy DC-KS / DC-KS-R – ma nogi wykonane z rur stalowych o średnicy 50 lub 60 mm, stelaż DC-KS 50x50 z profili stalowych o przekroju 50x50 mm, zakończone stopkami do poziomowania. Nogi połączone są profilami prostokątnymi frezowanymi na końcach. Stabilność konstrukcji zapewnia wzmocnienie rur i profili wewnątrz. Prosty montaż i estetyczne połączenie nóg z profilami. Stelaże oznaczone symbolem DC-KS przeznaczone do biurek prostych i stołów konferencyjnych. Stelaże DC-KS-R posiadają regulację wysokości w zakresie 675-875 mm oraz osłony regulatorów.

Przykładowe oznaczenia:
DC-KS-50 1600x800 – nogi z rur o średnicy 50 mm do blatu biurka o wym. 1600x800mm
DC-KS-60 1800x800 – nogi z rur o średnicy 60 mm do blatu biurka o wym. 1800x800 mm
DC-KS-50x50 1400x700 – nogi z profili kwadratowych 50x50 do blatu biurka o wym. 1400x700 mm
DC-KS/R-60 – konstrukcja stelaża KS-60 z regulacją wysokości w zakresie 675-875 mm


       

 

Stelaż biurkowy DC-ALFA

Stelaż biurkowy DC-ALFA służy jako podpora biurek prostych i kątowych. Elementem łączącym jest płyta meblowa. DC-ALFA posiada zewnętrzne elementy maskujące wykonane z blachy gładkiej (BG) lub perforowanej (BP). Posiadają wewnętrzne kanały kablowe i stopki do poziomowania. Stopy dolne mogą być wykonane w długościach: 700, 650 i 550 mm. W komplecie elementy mocujące płytę.

           

 

Stelaż biurkowy DC-S-1

Stelaż biurkowy DC-S-1 wykonany jest z profili stalowych, elementy pionowe przystosowane do wypełnienia płytą meblową. Mocowanie płyty niewidoczne. Mają zastosowanie jako podpory biurek prostych i kątowych. Elementem łączącym nogi jest płyta meblowa. Stopy dolne o stałym wymiarze zakończone stopkami do poziomowania. Kątowniki do mocowania płyty są dostarczane w komplecie. Stelaże S-1 dostarczane są bez wypełnienia z płyty.

           

 

Akcesoria do stelaży biurkowych

Stelaż DC-SP - stelaż do biurka prostego łączony dwoma belkami (wciskanymi), wykonany jest z profili 80x20x1,5 mm. Posiada stopki do poziomowania. Nogi stelaża łączone dwoma belkami BW o przekroju 50 x 30 mm wciskanymi w uchwyty zamocowane w górnym poprzecznym profilu. Maksymalna długość 2000 mm, szerokość 780 mm – inne wymiary na indywidualne zamówienie. Zalecany „nawis” blatu poza obrys nóg – 1 cm/stronę. Stelaż malowany proszkowo na kolor RAL.

           

 

TL-HIDE - stelaż / nogi składane do stołu / blatu

Cechy produktu:
* materiał: stal chromowana
* kolor: chrom
* nogi o grubości ścianki 2.0 mm
* zaczep mechanizmu wykonany z pręta 10.0 mm
* bardzo wysoka sztywność konstrukcji
* wysokość całkowita: 722 mm
* rozmiar podstawy: 657 mm
* rozmiar kolumny: 28 mm


       

 FT - stelaże do blatów

Stelaże do blatów, stołów idealnie sprawdzają się również jako podstawy do szafek zarówno w kuchni czy biurze. Stelaże wykonane z lekkiego ale wytrzymałego aluminium, co zmniejsza wagę nie obniżając wytrzymałości. Zastosowanie narożnych mocowań sprawia że konstrukcja będzie sztywna i stabilna. Profile i mocowania zapewniają szybki i łatwy montaż całej konstrukcji jak i samego blatu. Do stelaży można zastosowań blaty wykonane z różnych komponentów (drewno, kamień itp).

Cechy produktu:
* materiał: aluminium
* kolor: aluminium, inox, elektropoler, malowany na czarny
* FT40 - rura stelażowa 40x40mm
* FT60 - rura stelażowa 60x60mm
elektropolerinoxaluminiumczarny

 

Podstawa do mebli

Podstawy do mebli wykonane z rur aluminiowych, łączonych za pomocą złącz rozporowych stanowią solidny fundament nowoczesnych mebli. Podstawy do mebli są dostępne w wersji do montażu uprzednio przyciętych i powierconych profili oraz jako długie profile do samodzielnej obróbki. Innym zastosowaniem proponowanego systemu jest tworzenie różnego rodzaju konstrukcji: ścianek, regałów, podstaw do stołów itp. Atutem wszystkich tych rozwiązań jest bardzo prosty montaż. Każda z rur może być zakończona zaślepką lub regulatorem wysokości. W naszej ofercie znajdują się rury o dwóch wymiarach: 30×30 i 45×45 mm, w długościach standardowych 3,5 m.

Wskazówki dotyczące konstrukcji stelażowych:
System można wykorzystać do budowy niskich konstrukcji statycznych oraz lekkich konstrukcji przestrzennych, typu regał. Maksymalna wysokość podstaw do mebli wynosi 250 mm. Dopuszczalne obciążenie statyczne dla regałów to 50 kg przy półkach nie przekraczających 1000 mm długości boków. W przypadku działania sił dynamicznych proponujemy wzmacnianie dodatkowymi elementami (np. dodatkowy wieniec, sztywne łączniki śrubowe).

Cechy produktu:
* materiał: aluminium
* kolor: aluminium
* rura stelażowa 30x30x2 lub 45x45x2 mm
* rury stelażowe dostępne w długości 3,5m lub na wymiar
* złącze rozporowe do rury: 30x30 / 45x45
* zaślepka aluminiowa do rury 30x30x2 / 45x45x2


           

Firma Dac-ter dziękuje dystrybutorowi za udostępnione materiały      


[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ]

Powrót na stronę główną       /       Powrót na górę
 
Katalog firmy Dac-ter - akcesoria i okucia meblowe - kopiowanie zabronione